Banesë me qira
300.00 €

  • Te 4 Llullat, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 13 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Qender, te 4 Llullat

Kati 1

Siperfaqja 100m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon dhe Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo


Cmimi 300€
E-3709


Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra