Banesë me qira
250.00 €

  • Fushe Kosove, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 100 herë
 

Banes luksoze me qera ne Fushe Kosove ne rrugen Dardania.Eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jon te reja.Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,dhoma e fjetjes,banjo,koridori dhe ballkoni.Banesa ka 65m2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra