Banesë me qira
450.00 €

  • në sheshin Zahir Pajaziti, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 13 herë
 

Lëshohet Banesa me #qira në sheshin Zahir Pajaziti!
Ҫmimi: 450 €
Lëshohet Banesa me qira e cila gjendët në sheshin Zahir Pajaziti, kati i katërt. Banesa ka siperfaqe 100 m2, posedon nxemje qendrore me termokos gjithashtu është e mobiluar dhe në gjendje përfekte për banim. Banesa posedon gjithashtu 2 ballkona.
Banesa Posedon,
- Dhomë dite
- Kuzhinë
- 3 Dhoma gjumi
- 2 Ballkona
- Banjo dhe WC
- Shpajz

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra