Banesë me qira
350.00 €

  • Ambasada e Zvicrres , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Është shikuar 13 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Muhaxhereve, te Ambasada e Zvicrres

Kati 2 me lift
Siperfaqja 96m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon dhe Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 350€
E-3763


Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra