Banesë me qira
500.00 €

  • Te Pishat, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Është shikuar 6 herë
 

Leshohet banesa me qira Qender-te pishat

Siperfaqja 85m2

Banesa eshte e pamobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon dhe Kuzhine
-3Dhoma gjumi
-2Banjo
-2Ballkon

Cmimi 500€
E-3763

Tel.viber
+38343717748
+38343717747

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra