Banesë me qira
250.00 €

  • QENDRA, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 12 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qender .

- ID:137
- Lokacioni:(Sllovenia Sporteve)
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 1
- Banjo: 1
- Kati: 2
- Ballkon: 1
- Cmimi:250

ASR- Real Estate
+38349875949

Banesa është në katine e dytë , me sipërfaqe prej 53 m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras, një dhomë gjumi, një banjo, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi!…

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra