Lokal me qira
1300.00 €

  • Afer restorant Green dhe Rona, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023

Lokal me Qira #Qender te Parku i Qytetit 100m2, afer restorant Green dhe Rona

Lokali me pamje nga parku i qytetit me xhama
Lokali ne proces te renovimit dhe shume shpejte i gatshem

Qmimi: 1300€ I Negociushem

- Lokali i pershtatshem per veprimtari te ndryshme , mundesi te lart ne zhvillim te biznesit tuaj
- Me pamje te mire
-Afer dhe perballe biznese te shumta si market Albi , restorant Rona etj
- Me 100m2 te shfrytzushme
- Ne zone te mire te qytetit dhe banore te shumte ne lagje
- I pershtatshem per restorant / kafiteri/ zyre etj

Rruga “Rrustem Statovci ” zonë me frekuentim te lartë .

Për më shume konsultime apo info kontaktoni

Tel: 045 298 289 ( Viber ; Whatsapp )
+383 45 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra