Banesë me qira
850.00 €

  • Pejton , Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 07.09.2023

Banese me qira Pejton
Kati - 6

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 3 Dhoma Gjumi
- 2 Banjo
- Ballkon

Çmimi: 850 €
Kodi i shpalljes: 4890

Max ©
Për tjera zgjedhje dhe INFO
→ www.agjencionimax.com
Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton