Banesë me qira
850.00 €

  • , Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

ID: 65745
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qyteteza Pejton
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 6
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Pejton, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet me mobilet me moderne, dhe është e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton