Banesë me qira
235.00 €

  • Pejton, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa në Pejton. Është e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Siperfaqe 39m²
Çmimi: 235
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton