Banesa në shitje
950.00 €

  • Rruga C, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 59 herë
 

Shitet banesa te rruga C, te Kompleksi Mendi.
Banesa ndodhet në katin e 4 dhe posedon ashensor. Banesa është e re.
Sipërfaqe: 65m²
Çmimi: 950
Rënditja
• Sallon dhe Kuzhinë
• 1 Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C