Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Rrugën C????, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 17 herë
 

▪️Në Lagjen Kodrina, me 83m2, kati 2 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi me mobilje të reja, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi
▪️Depo
▪️2 Banjo
▪️2 Ballkona,
▪️Garazh me bodrum.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C