Banesë me qira
300.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 24.04.2023
Ndryshuar me 24.05.2023

Ipet me qira banesa 3 dhomshe ne Rruga C ( kompleksi Alko Group , afer Spar Market ) me siperfaqe 90m2

Çmimi: 300€

Sallon me kuzhine
2 Dhoma gjumi,
Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa komplet e mobiluar dhe paisje funksionale ,shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C