Banesë me qira
350.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 16 herë
 

Lëshohet #banesa me #qira në Rrugen C

– ID: 1554
– Lokacioni: Prishtine, Rruga C
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: 2+1????
– Banjo: 2????
– Kati: 3????
– Siperfaqe:m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350 € ????

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet #banesa me #qira në rrugen C me saktesishte ne kompleksin BTP Holding dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë tre dhoma gjumi, dy banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e pamobiluar (Sipas kerkeses mund te mobilohet ne teresi) është me nje pozicion shume te pershtatshem per banim.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C