Banesë me qira
300.00 €

  • Banese me qira , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Banese me qira ne lagjen Mati 1 rruga C perball Pozitiv bar.
Banesa posedon:
Sallon me kuzhin.
Dhoma gjumi dy.
Banjo dhe teras.
Nxemje qendrore.
Kati i 5 me lift.
Qmimi:300 euro
Per me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C