Banesë me qira
800.00 €

  • rruga c, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 31.08.2023
Është shikuar 34 herë
 

Lëshohet #banesa Luksoze me #qira në lagjën Rr.C

– ID:1661
– Lokacioni:Rr.C
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????8
– Siperfaqe:110m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 800€ ????

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet #banesa me #qira me siperfaqe 110 m/2 e cila gjendet ne katin e 8-te, rruga “C”. Objekti i ri i ndertuar me standard kualitativ ku posedon 2 ashensore funksional.
Banesa eshte e re, e paperdorur e mobilaur dhe e dizajnuar me te gjitha paisjet e reja e cila posedon:
3 dhoma gjumi, dhome e dites me kuzhine dhe tryezari, 1 banjo te madhe dhe 1 WC si dhe ballkon te madh e komod.

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C