Banesë me qira
350.00 €

  • Rruga c, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 12.09.2023

Banesë Zyre me qira në Rrugën C
Çmimi: 350€
Objekti Alko Group, me 80m2, kati 2 me 2 lifta funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e përshtatshme për zyre, me pamje nga Rruga C, si dhe ka këtë renditje:
Dhomë e ditës me kuzhinë,
2 dhoma gjumi.
Banjo, dhe
Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel
048 696 970

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C