Banesë me qira
350.00 €

  • RRUGA C, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 17.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën rruga C

– ID:1748
– Lokacioni:rruga C Kompleksi Hoxha Invest-Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 2????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350 € ????

Lëshohet #banesa me #qira per zyre ose banim në lagjën rruga C kompleksi Hoxha Invest ne Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon,me kuzhinë te kompletuar me te gjitha elementet funsionale dhe te reja , dy dhome gjumi, një banjo, nje shpajz/depo, ballkonë, koridor. Banesa është e pa mobiluar dhe jepet me qira si e tille posedon vetem kuzhine dhe elementet e saj, eshte e pabanuar me pare! Banesa gjindet ne nje pozicion shume afer rruges kryesore e pershtatshme dhe e favorshme per banim ose zyre!

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C