Banesë me qira
450.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

ID: 66600
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 4
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugen C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Kawa, ndodhet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Korridor | Garazhde |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C