Banesë me qira
400.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 45076
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 71 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Rrugen C. Banesa posedon nje siperfaqe prej 71m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim, Posedon dhe nxemjen qendrore.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C