Banesë me qira
350.00 €

  • Rruga C, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 06.12.2023
Është shikuar 26 herë
 

Lëshohet me qira banesa te rruga C, te Lagjia Kodrina.
Banesa është e mobiluar dhe e përshatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 2 dhe është e re.
Çmimi: 350
Rënditja
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Depo
Banesa ka gjithashtu garazh.

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C