Banesë me qira
300.00 €

  • Penthouse me qira në Rrugën C????, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 10.02.2024
Është shikuar 38 herë
 

Penthouse me qira në Rrugën C????

▪️Çmimi: 300€????

▪️Përball Del Postos, banesat e Albvizionit, me 130m2, kati 6 me lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️2 Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C