Banesë me qira
350.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 24 herë
 

ID: 78265
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek kompleksi “Scandinavia Construction”, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e par¡, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C