Banesë me qira
450.00 €

  • Banesë me qira në Rrugen C????, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 31 herë
 

Banesë me qira në Rrugen C????

▪️Çmimi: 450€????

▪️Tek Bs Group, me 82 m2, kati 2 me lift, me sistem të ngrohjes me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo,
▪️Depo,
▪️Ballkon,
▪️Garazh.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C