Banesë me qira
400.00 €

  • MATI 1 RRUGA C, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 24.03.2024

Ipet me qira banesa 130m2 4 Dhomshe Mati 1
Çmimi: 400€

Ne rrugen C me pamje nga rruga Kryesore
Kompleksi Tregtia kati 1-rë.

Renditja
4 njesi
Terase 20m2
Banjo dhe 1 Wc

Banesa e pershtatshme per banim ose zyre.

045 / 298 289

+383 45 / 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C