Banesë me qira
250.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 42 herë
 

ID: 81642
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 98 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek Valoni Company, ka nje siperfaqe prej 98m2 dhe ndodhet ne katin e parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C