Banesë me qira
350.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 24.05.2024

ID: 83929
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 82 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet ne kompleksin Albvision-Sima, ka nje siperfaqe prej 82m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | 2 Ballkona |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C