Banesë me qira
400.00 €

  • Rruga c , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 06.06.2024

Ofrohet per qira banese 2+1 ne Rrugen C. Banesa gjendet ne objektin e ” Alko Group”, ka nje siperfaqe prej 86m2 , gjendet ne katin 1 dhe ka orientim kah rruga kryesore. Banesa eshte e mobiluar ne terësi dhe e gatshme per banim, mund te perdoret edhe per biznes.Banesa eshte e pajisur me nxemje qendrore me rryme dhe AC inverter.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 400 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C