Banesë me qira
300.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 24661

Banesa gjendet në Rrugen C , te banesat e ”Tregtisë” mbrapa ”Positive Bar” ka sipërfaqe 60m² kati i 1-rë.

Banesa është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion me çasje të shpejtë në çdo shërbim.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo, ballkon, vendparkim për banorët.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C