Banesë me qira
400.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 10 herë
 

ID: 27259
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga B
Sipërfaqe: 80 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Rrugen B, mbrapa embeltores matise, banesa eshte kompletuar me mobilie dhe paisjet e nevojshme te banimit, ndertimi eshte objekt i ri me siguri nga kamera 24h, posedon dhe garazhd per makine e cila perfshihet ne qmim.

Renditja: Sallon me kuzhine | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B