Banesë me qira
350.00 €

  • Rruga b, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 14 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe Mati 1(Rruga B, te Maxi 24H) me 90m2 , Kati 2.

Çmimi: 350€.

Sallon me kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h dhe liftin funksional, banesa eshte komplet e mobiluar, shum e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B