Banesë me qira
400.00 €

  • Banesa me qira në Rrugën B, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

▪️objekti mbi Viva Fresh, me 90m2 në katin e 1, ka termokos, me kushte shume te mira për banim, është e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites me kuzhine,
▪️ 2 dhomë te gjumit,
▪️ koridor,
▪️ banjo dhe
▪️ ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900+ Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B