Banesë me qira
350.00 €

  • rruga b, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën rruga B

– ID:1971
– Lokacioni:rruga B,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????+WC
– Kati: 3????,pa lift
– Siperfaqe:m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën rruga B, afer Viva Fresh Store, Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo,wx, ballkonë, koridor nxemje me termokos. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B