Banesë me qira
350.00 €

  • Banese me qira, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 27.09.2023

Banese me qira ne lagjen Mati 1 rruga B m'rapa Royall mallit.
Banesa ka 3 Dhoma gjumi.
Sallon me kuzhin.
Dy banjo.
Kati i 3 me lift.
Hapsir parkingu.
115 m2.
Qmimi:350euro
PEr me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B