Banesë me qira
450.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 21 herë
 

ID: 57628
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga B
Sipërfaqe: 90 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbrapra Royal Mall, ka siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e parë. Banesa është e mobiluar komplet, dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | korridor | 2 Ballkona |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B