Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Rrugen B????, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 31 herë
 

Banesë me qira në Rrugen B????

▪️Çmimi: 400€????

▪️Mbrapa Hebs-it, banesat 13 katshe, me 75 m², kati 5 me lift funksional, me kushte të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B