Banesë me qira
330.00 €

  • Rruga B, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 34 herë
 

Lëshohet me qira banesa te Rruga B. Banesa është e mobiluar ne teresi dhe eshte e pershtatshme per banim.
Banesa ndodhet ne katin e 2, perball Furres Qerimi 3.
Çmimi: 330
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhome gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B