Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Rrugën B????, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 41 herë
 

▪️Mbrapa Hebsit, në objektin 13 katsh, kati 5 me lift funksional, me 75m², me kushte të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B