Banesë me qira
600.00 €

  • Rruga B , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 31 herë
 

Leshohet super banese me qira te Rruga B. Banesa eshte e mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne, ka hapesire te madhe qe e ben shume te pershtatshme per banim.
Banesa posedon edhe 2 garazha
Renditja:
- Sallon
- Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 600 euro ( ne cmim perfshihen dhe 2 garazhat ).

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B