Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira afër Rrugës B????, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 03.04.2024
Është shikuar 27 herë
 

Banesë me qira afër Rrugës B????

▪️Çmimi: 400€????

▪️Mbrapa Hebsit, në objektin 13 katsh, kati 5 me lift, me 75 m², me kushte të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

????045 949 015

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B