Banesë me qira
500.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 23.04.2024
Ndryshuar me 23.05.2024

Banese me qira
Fillim Rruges B - Muharrem Fejz
Shpetimi Invest
Mbi Rossman-Spar Market

-Termokos
-2 Ashensor
Kati i 7
- Garazh per Vetur

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 2 Dhoma Gjumi
- 2 Banjo
- Ballkon

Çmimi: 500 € ( Negociushem )
Kodi i shpalljes: 5390

Për tjera zgjedhje dhe INFO

→ www.agjencionimax.com

Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Max ©

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B