Banesë me qira
250.00 €

  • Rruga B, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa te rruga B, mbrapa Royal Mall. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e pershtatshme per banim.
Banesa ndodhet ne katin e 4.
Siperfaqja: 65m²
Çmimi: 250
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Koridor

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B