Banesë me qira
350.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 26.05.2024

Banesa me qira 3 dhomëshe ne Rrugen B te Alb Vision Sima me 81.5m2 kati i 2-te. Çmimi:350€.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhoma të gjumit,
1 Banjo
2 Ballkona dhe korridor.

Komplet e mobiluar, ujë 24H. Banesa ka ngrohje me rrym.

+383/ 45298 289(VIBER).
045298289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B