Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Rrugën B, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

▪️Objekti Mark-Ing, mbrapa Matisse, me 90m2, kati 5, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon,
▪️Garazh(+50€)

ID e pronës: 0192

Professional Real Estate
???? 044 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B