Banesë me qira
300.00 €

  • tekniku, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Ofrohet për qira banesa tek lagjja e profesoreve afer fakultetit teknik(rout 66) Bregu I diellit , Prishtinë
në Prishtinë
55m²| Termokos | Kati 2 | 300€
Banesa ka nje pamje shume te bukur dhe nje vend shumë te qet për banim.
Salloni me Teras shume te madhe
Dhoma e Gjumit
Kuzhina ndamas
Banjo
Çmimi: 300€ /muaj
044 690 769
049 690 769

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B