Banesë me qira
450.00 €

  • Banesë me qira në Rrugen B????, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira në Rrugen B????

▪️Çmimi: 450€????

▪️Te Five Star, me pamje nga rruga B, me 80m2, kati 5 me lift, me #termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.

043 835 299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B