Banesë me qira
320.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 23414

Banesa gjendet në Rrugen B obj. ”Alko Impex”, mbrapa Royal Mall afër Mamounia Bar.

Banesa është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e njevojshme për bnaim, gjendet në lokacion me çasje të shpejtë në çdo shërbim.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B