Banesë me qira
400.00 €

  • Banesa me qira në Rrugën B???? , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Banesa me qira në Rrugën B????

▪️Çmimi: 400€????

▪️mbi Viva Fresh, banesat e Royallit, me 90m2 në katin e 5 - me lift, ka termokos, me kushte shume te mira për banim, është e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:

▪️ Dhomë e dites me kuzhine,
▪️ 2 dhomë te gjumit,
▪️ koridor,
▪️ 2 banjo dhe
▪️ ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B