Banesë me qira
280.00 €

  • Mati, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Është shikuar 20 herë
 

Ofroje banes me qira ne Lagje te Spitalit, kompleksi Royal, mbi Via Fresh, banesa gjendet ne katin e 4-te, eshte e mobiluar ne teresi, ka nxemje me TERMOKOS,65m2
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B