Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Rrugen B, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 22 herë
 

Kompleksi Royal, me 85 m2, kati 8 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon,

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B